کد مطلب : 1065
حبيبي سرمربي ديناموتفليس گرجستان شد
شنبه ۱۱ تير ۱۳۹۰ ساعت ۰۹:۲۵

مهرداد حبيبي سرمربي تيم فوتبال بزرگسالان ديناموتفليس كه به تازگي با اين تيم گرجستاني قرارداد دو ساله امضا كرده است در گفت‌وگوي اختصاصي با خبرنگار ورزشي فارس در آمل گفت: براي پيگيري اردوي تيم فوتبال بزرگسالان ديناموتفليس از فرودگاه امام خميني (ره) تهران، ايران اسلامي را به مقصد تفليس ترك كردم.
وي با اعلام اينكه با اين تيم قراردادي براي دو فصل امضا كرده است، عنوان كرد: فصل اول با قرارداد مالي همراه بوده و در فصل دوم با توافق دو طرف كار براي ادامه روند در فصل جديد پيگيري مي‌شود.
سرمربي تيم فوتبال ديناموتفليس گرجستان درباره ايجاد زمينه براي جذب در اين تيم اروپايي افزود: پنجم خرداد ماه سال جاري در كلاس مربيگري C اروپا در كشور گرجستان شركت كردم.
سرمربي تيم فوتبال ديناموتفليس گرجستان با اشاره به سطح بالاي كمي و كيفي اين دوره از كلاس‌هاي آموزشي تصريح كرد: توانستم نماينده شايسته‌اي براي ايران اسلامي باشم و در بين ۱۲ مربي برتر اروپا به عنوان نفر اول امتحانات كوچينگ مربيگري انتخاب شدم.
وي درمورد تست حرفه‌اي كوچينگ گفت: در اين دوره از كلاس‌هاي اعطاي سطح مربيگري، مربيان در يك فوتبال ۱۳ در مقابل ۱۳ با دو توپ قرار گرفته و هدايت دو تيم را با هم در اختيار داشتند.
وي در مورد علت انتخاب‌اش به عنوان سرمربي توسط كادر فني اين تيم اروپايي متذكر شد: شايد تمام اين انتخاب و اطمينان به پشتكار، حضور فعالانه در كلاس مربيگري و سابقه كاريام برگردد همچنين آقاي ريواس رئيس فدراسيون گرجستان نيز در اين انتخاب سهم بسزايي داشتند.
حبيبي ادامه داد: تيم فوتبال بزرگسالان ديناموتفليس سال گذشته در ليگ برتر گرجستان به مقام دوم دست يافت و امسال نيز در جام باشگاه‌هاي اروپا يوفا حضور دارد.
وي كه عضو روابط عمومي هيئت فوتبال استان تهران است با اشاره به دستيارانش در تيم ديناموتفليس يادآور شد: دو كمك مربي به نام‌هاي لئوناردو از صربستان و گرچس از اوكراين مرا در اين تيم همراهي ميكنند.
حبيبي در پاسخ به سوال خبرنگار ورزشي فارس مبني بر اينكه فكر نمي‌كنيد وجود تفاوت سني زياد بين شما و بازيكنان باتجربه و سابقه‌دار اين تيم در آينده مشكلاتي ايجاد كند، گفت: نه، خوشبختانه بازيكنان باتجربه‌اي همانند آگوستين گيلائوري در اين تيم حضور داشته و در كشورهاي اروپايي نظم و حرفه‌اي بودن بر همه چيز اولويت دارد.
به گزارش فارس، مهرداد حبيبي متولد سال ۱۳۶۸ در يكي از روستاهاي شهرستان آمل است، ۱۳ سال در رشته ورزشي فوتبال فعاليت داشته و پنج سال در عرصه مربيگري در ليگ برتر كشور در رده‌هاي پايه مشغول است و همچنين به مدت سه سال هدايت تيم فوتبال آراد بهمن مازندران را در ليگ برتر رده پايه برعهده دارد.
حبيبي در سال ۱۳۸۵ به علت پارگي رباط صليبي هر دو پا از فوتبال خداحافظي كرده و با كار حرفه‌اي در عرصه مربيگري علاوه بر كسب مدرك مربيگري C و B قاره آسيا، چند وقتي است كه مدرك مربيگري C اروپا را نيز در كشور گرجستان در كارنامه خود دارد.

Share/Save/Bookmark