نمايش خبر در تاريخ روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۶
شانگهای از نگاه سوچی
نشست سوچی نماد رقابت گفتمانی روسیه و چین برای معرفی سازمان همکاری‌های شانگهای است. در درون سازمان شانگهای رقابت‌های مختلفی بین اعضای سازمان چه در بین کشورهای بزرگ با یکدیگر و چه بین کشورهای ...
۱۳ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۶
وزارت حمل و نقل روسیه پروازهای مسافربری شرکت هواپیمایی سامان ایر تاجیکستان به 9 شهر روسیه را متوقف کرد.
۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۵
روحانی: مرو شهری مقدس برای ایرانیان است
رئیس جمهوری اسلامی ایران در بازدید از آثار تاریخی و مذهبی شهر تاریخی مرو در ترکمنستان گفت: حضور امام رضا(ع) در مرو، آن را به شهری مقدس و تاریخی برای ایرانیان تبدیل کرده است.
۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۳
رئیس جمهوری اسلامی ایران روز چهارشنبه پس از پایان برنامه‌های سفر رسمی به کشور ترکمنستان، به منظور دیدار رسمی از جمهوری آذربایجان عازم باکو شد.
۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۰
دکتر روحانی در قدمگاه امام هشتم(ع) در مرو: حضور امام رضا(ع) در مرو، آن را به شهری مقدس و تاریخی برای ایرانیان تبدیل کرده است
رئیس جمهوری اسلامی ایران روز چهارشنبه از آثار تاریخی و مذهبی شهر تاریخی مرو در ترکمنستان بازدید کرد.
۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۶
بیانیه مشترک جمهوری اسلامی ایران و ترکمنستان/تاکید بر گسترش همکاری های مشترک
ایران و ترکمنستان در بیانیه ای مشترک تاکید کردند که مصمم هستند روابط خود را در همه زمینه ها گسترش دهند.
۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۲
روحانی: ایران و ترکمنستان باید از ظرفیت های گسترده خود در مسیر گسترش همکاری های مشترک بهره بگیرند
رئیس جمهور، ترکمنستان را کشور دوست و برادر جمهوری اسلامی ایران خواند و تاکید کرد که دو کشور باید از ظرفیت های گسترده خود در مسیر گسترش همکاری های مشترک بهره بگیرند و این خواست دو ملت است.
۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۸
جمهوری اسلامی ایران و ترکمنستان روز سه‌شنبه در جریان سفر حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به عشق‌آباد و در راستای توسعه مناسبات و همکاری‌های فی ما بین، ۱۳ سند و یادداشت همکاری مشترک امضا کردند.
۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۶
مراسم استقبال رسمی از دکتر روحانی در کاخ ریاست جمهوری ترکمنستان / مذاکرات مشترک و امضای اسناد همکاری
رئیس جمهوری اسلامی ایران روز سه شنبه در کاخ ریاست جمهوری ترکمنستان به طور رسمی از سوی "قربان‌قلی بردی‌محمدف" همتای ترکمنستانی خود مورد استقبال قرار گرفت.
۴ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۴
رئیس جمهوری تاجیکستان سرعت هدر رفت ذخایر آب را عامل ایجاد مناسبات نگران کننده میان کشورها دانست و گفت: باور داریم اجرای اقدامات یک جانبه پاسخگو نیست بلکه همکاری ها در این حوزه ضروری است.
۴ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۸
سفارت جمهوری اسلامی در تاجیکستان، با برپایی غرفه گردشگری در نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی نوروز در شهر دوشنبه مشارکت کرد.
۴ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۲
سخنگوی وزارت امور خارجه اعلام کرد: به اقدام نیروهای مرزی ترکمنستان در تیراندازی به ماهیگیران ایرانی رسما اعتراض کردیم و خواستار توضیح شدیم.
۴ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۵
رؤسای جمهور کشورهای آسیای مرکزی با ارسال پیام‌های جداگانه‌ای پیروزی قاطع «ولادیمیر پوتین» در انتخابات ۱۸ مارس ریاست جمهوری روسیه را تبریک گفتند.
۲۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۱
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی از تمایل ازبکستان به سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی ایران به‌ویژه در بخش تبدیل متانول به الفین خبر داد.
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۵
وزارت امور خارجه قزاقستان در گزارشی از پیوستن این کشور به قرارداد منع سلاح های هسته ای خبر داد.
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۳
سفیر قرقیزستان در ازبکستان گفت: بیشکک خواستار تحکیم همکاری با «تاشکند» در همه زمینه‌ها است
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۱
سفارت روسیه در «تاشکند» از دایر شدن صندوق‌های رأی‌گیری انتخابات ریاست جمهوری این کشور در 7 شهر ازبکستان خبر داد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۱
به گزارش بنیاد مطالعات قفقاز، مراسم گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران توسط سفارت جمهوری اسلامی ایران در روز پنجشنبه 19 بهمن 1396 با حضور آقای نورلان عبدالرحمانوف معاون ...
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۱
مراسم گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور کارکنان سفارت، مجتمع آموزشی و نیز تشکل و نهادهای ایرانی مقیم «عشق‎آباد» برگزار شد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۸
به گزارش سرويس بين الملل خبرگزاري صدا و سيما ، دانش آموزان و معلمان ايراني مقيم قرقيزستان، جشن سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران را برگزار کردند. به مناسبت سي و نهمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران ...
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵