کد مطلب : 22374
نشریه اسرائیلی: پس از سلیمانی نوبت به هاکان فیدان رسیده است
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۸
نشریه اسرائیلی: پس از سلیمانی نوبت به هاکان فیدان رسیده است
نشریه دست راستی صهیونیستی نزدیک به نتانیاهو با اشاره به عملیات تروریستی علیه سردار قاسم سلیمانی در عراق نوشت: حالا نوبت به هاکان فیدان رسیده است.
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، نشریه دست راستی صهیونیستی نزدیک به نتانیاهو با اشاره به هدف قرار دادن سردار سلیمانی از سوی آمریکا نوشت: حالا نوبت هاکان فیدان رئیس سازمان اطلاعاتی ترکیه(میت) است.
نشریه ماکور ریشون که نزدیک به حزب بنیامین نتانیاهو است، به قلم پازیت رابین با تیتر "سلطان و سلیمانی" نوشت: در ابتدای ماه جاری عملیات علیه (سردار) قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس انجام گرفت و از آنجا که هاکان فیدان نیز به سلیمانی بسیار شبیه است و هر دوی آنها جنگ‌های نیابتی را در سوریه و عراق پیش می‌برند نوبت به هاکان فیدان رسیده است.
این نشریه عنوان کرده که زمان آن رسیده که هاکان فیدان نیز برود به جایی که قاسم سلیمانی رفت.
بامداد روز جمعه 13 دی ماه سپهبد «قاسم سلیمانی» و «ابومهدی المهندس»، جانشین فرمانده نیروهای حشد شعبی و برخی از دیگر اعضای این سازمان در حمله پهپادی ارتش آمریکا که به دستور شخص ترامپ انجام شد، در نزدیکی فرودگاه بین‌المللی بغداد به شهادت رسیدند.
سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در دورانی که بخش‌های وسیعی از عراق و سوریه هدف تاخت و تاز تروریست‌های تحت حمایت آمریکا و متحدانش قرار گرفته بود، توانست با سامان دادن به جنبش‌های مردمی در این دو کشور نقش مهمی در مبارزه با گروه‌های تروریستی به‌ویژه داعش و آزادسازی شهرهای عراق و سوریه ایفا کند.
 
 
Share/Save/Bookmark