کد مطلب : 20780
استاد آکادمی علوم نظامی روسیه: سلاحی داریم که توان دفع پهپاد انتحاری«قاتل اس ۳۰۰» را دارد
شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۸
استاد آکادمی علوم نظامی روسیه: سلاحی داریم که توان دفع پهپاد انتحاری«قاتل اس ۳۰۰» را دارد
استاد آکادمی علوم نظامی روسیه اعلام کرد که کشورش سلاحی در اختیار دارد که آنچه پهپاد انتحاری اسرائیل موسوم به قاتل اس ۳۰۰ نامیده می شود را دفع و نابود خواهد کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیاالیوم، فادیم کوزیولین استاد آکادمی علوم نظامی روسیه تاکید کرد: پهپاد انتحاری که اسرائیلی ها برای نابودی سامانه اس ۳۰۰ و اس ۴۰۰ از آن دم می زنند در برابر سامانه ای که روسیه در اختیار دارد راه به جایی نمی برد و روسیه به پهپادهای قاتل واکنش نشان می دهد.
وی افزود: روسها ابزار ضد پهپادی زیادی ساخته اند که از جمله آنها سامانه کراسوخا است که این سامانه توان دفع هر نوع و مدل از پهپادها به هر اندازه که پیشرفته باشد را دارد. سامانه کراسوخا سامانه ای بی نظیر در دنیاست و توان نابودی پهپاد مینی هاربی یا آنچه اسرائیل پهپاد قاتل اس ۳۰۰ می نامد را دارا می باشد.
شایان ذکر است که سامانه جنگ الکترونیک روسیه «کراسوخا» می تواند تاسیسات مورد نظر را در شعاع ۱۵۰ تا ۳۰۰ کیلومتری بطور کامل از شناسایی راداری مخفی کند و همچنین سیستم های الکتریکی,وسایل ارتباطی و در سامانه های جنگ الکترونیک دشمن اختلال ایجاد کند. استفاده از آنها به عنوان تسلیحات در سال ۲۰۱۲ به تصویب رسیده و از سال ۲۰۱۳ به نیروهای مسلح تحویل داده شده اند. نظامیان روسیه سامانه های جنگ الکترونیک کراسوخا را را که برای از کار انداختن رادارهای هوایی و مقابله با پهپادها در نظر گرفته شده، در سوریه مستقر کردند.
 
 
Share/Save/Bookmark
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵