کد مطلب : 20824
موضع گیری نتانیاهو درباره توافقاتی که با پوتین داشته است
يکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۵
موضع گیری نتانیاهو درباره توافقاتی که با پوتین داشته است
نخست وزیر رژیم صهیونیستی به محور مذاکرات خود با رئیس جمهور روسیه و توافقاتی که با پوتین درباره سوریه داشته است، اشاره کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد که با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه برای هدف مشترک که بیرون کردن نیروهای خارجی در سوریه است، توافق کرده است.
وی ادعا کرد: هفته گذشته با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در مسکو دیدار کردم و محور مذاکرات ما درباره پرونده ایران بود و من بی پرده اعلام کردم که اسرائیل به ایران اجازه استقرار نظامی در سوریه را نمی‌دهم. به واضح‌ترین شکل ممکن گفتم که ما به اقدام نظامی علیه آن ادامه خواهیم داد. ما درباره ادامه سازوکار نظامی میان ارتش روسیه و ارتش اسرائیل توافق کردیم و نیز درباره هدف مشترک که بیرون کردن نیروهای خارجی است که پس از بحران داخلی آن به این کشور آمده اند، توافق کردیم. همچنین با پوتین درباره تشکیل کادر مشترک که برای تحقق این هدف با مشارکت طرف‌های دیگر عمل خواهند کرد، توافق کردیم. به نظر من برقراری روابط قوی و نزدیک با رهبران کشورهای بزرگ در دنیا موضوع ساده ای نیست و این روابط به امنیت اسرائیل کمک می‌کند
 
 
Share/Save/Bookmark
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵