کد مطلب : 17230
تکذیب سفیر رژیم صهیونیستی در ارمنستان در مورد اخبار مربوط به آزمایش بهپادهای فروخته شده این رژیم به جمهوری آذربایجان علیه نیروهای ارمنی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۵
به گزارش «ویرچوال‌آذ» در تاریخ 26مردادماه 96، الیاهو یروشالمی، سفیر فوق‌العاده، تام‌الاختیار و غیرمقیم رژیم صهیونیستی در ارمنستان، مستقر در بیت‌المقدس، در گفتگو با سایت ارمنستانی « tert.am » درباره خبر آزمایش شبیه‌سازی شده پهبادهای انتحاری اسرائیلی فروخته شده به جمهوری آذربایجان توسط وزارت دفاع رژیم صهیونیستی گفت: «این خبر در روزنامه ها منتشر شده بود و تکذیب شد. به احتمال زیاد چنین چیزی نبوده است. اما، به هر صورت، در حال بررسی است.»
الیاهو یروشالمی افزود: «باید از خود کسانی که این مطلب را منتشر کردند، بپرسید که چرا این کار را کرده اند. بعضا برای اینکه مناسبات اسراییل و ارمنستان را بر هم بزنند، این مطالب را منتشر می کنند. نمی توان تمامی مطالبی را که در روزنامه نوشته می شوند، باور کرد.»
ویرچوال‌آذ افزود: سفارت اسراییل در باکو نیز موضع مشابهی اعلام کرده است و وزارت دفاع اسراییل در حال بررسی مطالب منتشر شده در روزنامه هاست.
سفارت اسراییل در باکو تاکید کرده است که مناسبات اسراییل با جمهوری آذربایجان استراتژیک است و وابسته به مناسبت اسراییل با هیچ کشور دیگری نیست.
 
 
 
Share/Save/Bookmark