کد مطلب : 24025
به ریاست محمد رعد؛
هیأتی از حزب‌الله لبنان وارد مسکو شد
دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۰
هیأتی از حزب‌الله لبنان وارد مسکو شد
اعضای هیأتی از «حزب الله» به ریاست رئیس فراکسیون «وفاداری به مقاومت» در پارلمان لبنان، برای دیدار با مقامات روسی وارد «مسکو» شدند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، اعضای یک هیأت از «حزب الله» لبنان وارد «مسکو» پایتخت روسیه شد. قرار است اعضای این هیأت در جریان سفر به روسیه با مقامات ارشد این کشور دیدار و گفتگو کنند.
بر اساس این گزارش، ریاست هیأت حزب الله لبنان در سفر به روسیه را «محمد رعد» رئیس فراکسیون «وفاداری به مقاومت» در پارلمان لبنان برعهده دارد. سفر هیأت حزب الله به مسکو بنابر دعوت رسمی وزارت خارجه روسیه صورت گرفته است.
اعضای حزب الله لبنان پس از ورود به مسکو با «شوقی بونصار» سفیر لبنان در روسیه دیدار و گفتگو کردند. در هیأت حزب الله لبنان، شخصیت‌هایی نظیر «عمار الموسوی» مسئول روابط بین الملل و ارتباطات، احمد مهنی، معاون او و احمد حاج علی، مشاور رسانه‌ای حزب الله حضور دارند.
منابع رسانه‌ای اعلام کردند که سفر هیأت حزب الله لبنان به مسکو سه روز به طول خواهد انجامید و در جریان این سفر، اعضای حزب الله مسائل مربوط به تحولات میدانی سوریه و تشکیل کابینه جدید لبنان را با سران روسی بررسی می‌کنند.
 
 
Share/Save/Bookmark
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵