کد مطلب : 22748
میشل عون: روسیه یک دوست بزرگ برای لبنان است
دوشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۱
میشل عون: روسیه یک دوست بزرگ برای لبنان است
رئیس جمهور لبنان با اعلام اینکه مسکو یک دوست بزرگ برای کشورش محسوب می شود، گفت: ما به کمک اقتصادی روسها به لبنان اطمینان داریم.
به گزارش خبرگزاری مهر، «میشل عون» رئیس جمهور لبنان در گفتگو با خبرگزاری روسی اسپوتنیک اظهار داشت: روسیه یک دوست بزرگ و تاریخی برای لبنان است که می تواند در بسیاری از گام ها برای حمایت از طرح های اقتصادی و توسعه ای لبنان مشارکت داشته باشد. طرحهایی که دولت لبنان تصویبشان کرده است و ما آنها را اجرا خواهیم کرد.
وی به ماهیت کمک هایی که روسیه می تواند در اختیار لبنان قرار دهد، اشاره و تصریح کرد: این کمک ها می تواند از طریق سپرده ها یا وام های بلند مدت باشد. ما به اقدامات سریع و حمایت فوری نیاز داریم زیرا توان ملت لبنان برای پایداری و استقامت، به دلیل بیکاری و تشدید بحران مالی و کاهش ارزش پول ملی تا حد زیادی از بین رفته است.
رئیس جمهور لبنان افزود: درخصوص کمک های روسیه به لبنان، کانال هایی ارتباطی همواره میان بیروت و مسکو باز است و مسئولان روس به طور کامل در جریان مشکلات و نیازهای لبنان قرار گرفته اند. من اطمینان دارم که روسها به زودی تصمیم مناسبی درباره کمک به لبنان اتخاذ خواهند کرد
 
 
Share/Save/Bookmark