کد مطلب : 17266
افشای سند دیگری از تماس احتمالی تیم انتخاباتی ترامپ با روسیه
جمعه ۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۶
شبکه خبری سی.ان.ان در گزارش جدید خود پیرامون پرونده تماس‌های احتمالی تیم انتخاباتی ترامپ با مقامات روسی، از یک ایمیل جدید پرده برداشته که از تلاش ‌تیم انتخاباتی ترامپ برای تماس با پوتین حکایت دارد.
به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، در چارچوب تحقیقات پیرامون تماس‌های احتمالی تیم انتخاباتی دونالد ترامپ با مقامات روسی ایمیلی یافت شده که حکایت از تلاش اعضای این تیم برای دیدار و گفت‌وگو با ولادیمیر پوتین دارد.

این روزها، فشار بر دولت و شخص دونالد ترامپ بنا به دلایلی همچون واکنش به مواضع جنجالی او درباره تظاهرات راست‌های افراطی در شارلوتزویل، ابهامات ناشی از برکناری استیو بنن و حتی چرخش آشکار در رویکرد او در قبال افغانستان بسیار افزایش یافته است.

در چنین شرایطی، شبکه خبری سی.ان.ان. از دستیابی به این ایمیل گزارش داده است. بنا بر این گزارش، بازرسان کنگره که مسئول پیگیری پرونده تماس‌های احتمالی ترامپ و نزدیکان او با مقامات روسی هستند، موفق به یافتن این ایمیل شده‌اند.
گفته می‌شود که این ایمیل توسط یکی از چهره‌های اصلی تیم انتخاباتی ترامپ نوشته شده است. موضوع ایمیل تلاش اعضای تیم انتخاباتی ترامپ برای ملاقات با ولادیمیر پوتین است.

بر اساس گزارش یاد شده، ریک دیربورن، معاون رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید این ایمیل را در ژوئن ۲۰۱۶ برای اعضای ارشد تیم انتخاباتی ترامپ ارسال کرده و در آن سخن از فردی است که مایل به برقراری تماس با ولادیمیر پوتین بوده است.

این نخستین باری است که بازرسان کنگره آمریکا از ریک دیربورن در ارتباط با پرونده تماس‌های احتمالی با روسیه نام می‌برند.
Share/Save/Bookmark
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵