کد مطلب : 19128
دمیرتاش: حزب دموکراتیک خلق سورپرایزِ انتخابات آتی خواهد بود
سه شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۱
دمیرتاش: حزب دموکراتیک خلق سورپرایزِ انتخابات آتی خواهد بود
صلاح‌الدین دمیرتاش،‌ نامزد حزب دموکراتیک خلق در انتخابات زودهنگام 24 ژوئن ترکیه درحالی که در زندان به سر می‌برد، اعلام کرد: اگر انتخابات ریاست جمهوری به دور دوم بکشد از محرم اینجه (کاندیدای حزب مردم جمهوری‌خواه)، مرال آکشنر (کاندیدای حزب خوب) و تمل کرم‌الله اوغلو (کاندیدای حزب سعادت) درخواست خواهم کرد که از من حمایت کنند.
به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه حریت، صلاح‌الدین دمیرتاش، سیاستمدار کردتبار محبوس در زندان ادیرنه در پاسخ به سوالاتی که در اختیار وکیل وی قرار گرفته بود درمورد چگونگی برگزاری کمپین‌های انتخاباتی گفت: این مساله را به جوانان و زنانی که از من حمایت می‌کنند واگذار می‌کنم.
وی ادامه داد: در حال حاضر امکانات من در حد بسیار کمی است. تنها می‌توانم از طریق وکلا و یا پست پیام‌های خود را به خارج از زندان منتقل کنم. همه این پیام‌ها توسط زندان مورد بررسی قرار می‌گیرد.
او افزود: اما به نمایندگی از من اعضای حزب دموکراتیک خلق و میلیون‌ها جوان این کمپین انتخاباتی را پیش خواهند برد.
دمیرتاش با تاکید بر اینکه سورپرایزِ این انتخابات حزب دموکراتیک خلق خواهد بود،‌ گفت: نه تنها در دوران انتخابات بلکه در تمام دوره‌های دیگر می‌خواهم سلاح‌ها ساکت شوند و تمام بحران‌ها و مسائل از طریق روند سیاسی دموکراتیک حل شود.
 
 
Share/Save/Bookmark
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵