بنیاد مطالعات قفقاز - آخرين عناوين فرامنطقه http://caucasus.ir/vsnf.0,di673wmgiaw.html Wed, 20 Jun 2018 21:07:02 GMT استوديو خبر (سيستم جامع انتشار خبر و اتوماسيون هيئت تحريريه) نسخه 3.0 http://caucasus.ir/skins/default/fa/normal/ch01_newsfeed_logo.gif تهیه شده توسط بنیاد مطالعات قفقاز http://caucasus.ir/ 100 70 fa نقل و نشر مطالب با ذکر نام شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان آزاد است. Wed, 20 Jun 2018 21:07:02 GMT فرامنطقه 60 اوکراین شمار نظامیان خود را در افغانستان افزایش می‌دهد http://caucasus.ir/vdchixnz.23nwxdftt2.html ]]> فرامنطقه Sun, 10 Jun 2018 10:05:55 GMT http://caucasus.ir/vdchixnz.23nwxdftt2.html اشتاین مایر راهی اوکراین می شود http://caucasus.ir/vdcefw8z.jh8opi9bbj.html ]]> فرامنطقه Tue, 29 May 2018 06:49:52 GMT http://caucasus.ir/vdcefw8z.jh8opi9bbj.html نشست وزیران خارجه سازمان همکاری های شانگهای برگزار می شود http://caucasus.ir/vdchkvnz.23nwkdftt2.html ]]> فرامنطقه Mon, 23 Apr 2018 07:15:37 GMT http://caucasus.ir/vdchkvnz.23nwkdftt2.html اوکراین «ساکاشویلی» را اخراج کرد http://caucasus.ir/vdchvmnz.23n6kdftt2.html ]]> فرامنطقه Tue, 13 Feb 2018 09:52:23 GMT http://caucasus.ir/vdchvmnz.23n6kdftt2.html دولت و جدایی‌طلبان شرق اوکراین زندانیان را مبادله می‌کنند http://caucasus.ir/vdchiznz.23n6-dftt2.html ]]> فرامنطقه Wed, 27 Dec 2017 10:59:38 GMT http://caucasus.ir/vdchiznz.23n6-dftt2.html فرستاده آمریکا: ترامپ درصدد ارسال سلاحهای کشنده به اوکراین است http://caucasus.ir/vdcb8fb8.rhbzgpiuur.html ]]> فرامنطقه Mon, 28 Aug 2017 12:35:36 GMT http://caucasus.ir/vdcb8fb8.rhbzgpiuur.html گسترش همکاری های امنیتی فرانسه و اوکراین http://caucasus.ir/vdcdkz0f.yt05f6a22y.html ]]> فرامنطقه Sat, 22 Jul 2017 11:48:01 GMT http://caucasus.ir/vdcdkz0f.yt05f6a22y.html گوترش امروز به کی‌یف می‌رود http://caucasus.ir/vdcjxhev.uqemyzsffu.html ]]> فرامنطقه Sat, 08 Jul 2017 13:06:01 GMT http://caucasus.ir/vdcjxhev.uqemyzsffu.html ادامه تحریم های کریمه از سوی اتحادیه اروپا و ناتو http://caucasus.ir/vdch-qnz.23n-6dftt2.html ]]> فرامنطقه Mon, 19 Jun 2017 11:21:16 GMT http://caucasus.ir/vdch-qnz.23n-6dftt2.html ارتش اوکراین ۷۰ بار به سمت دونتسک شلیک کرد http://caucasus.ir/vdcaw0n6.49ni015kk4.html ]]> فرامنطقه Sun, 18 Jun 2017 09:20:53 GMT http://caucasus.ir/vdcaw0n6.49ni015kk4.html